piątek, 3 sierpnia 2012

Wyróżnienie

Wróciłam z wakacji, zaczęłam czytać wasze blogi, a tu taka niespodzianka: realizacja marzeń oraz sylwuska wyróżniły mój blog!

 Podgląd

Jestem i zaskoczona, i wzruszona, bo przecież bloguję od tak niedawna i nie sądziłam, że zasługuję na wyróżnienie. Bardzo wam, dziewczyny, dziękuję!
Zgodnie z regulaminem powinnam przesłać wyróżnienie dalej: trudne to jest  bardzo, bo wszystkie blogi które odwiedzam (a jest ich niemało) NAPRAWDĘ na nie zasługują. Zaczęłam tworzyć listę i w połowie zorientowałam się, że już dawno przekroczyłam magiczną 10-tkę. W końcu zredukowałam spis, ale zanim go zamieszczę, mam pytanie: czy można przesłać wyróżnienie dziewczynom, które mnie wyróżniły, czy należy wybrać inne blogi? Jeżeli można, to ja bym chciała wyróżnić sylwuskę i realizację marzeń, bo ich blogi ze wszech miar na to zasługują. Jeżeli nie, to napiszcie mi to, a ja do listy dopiszę jeszcze 2 blogi, które z żalem musiałam usunąć.
Oto lista:
sylwuska  http://zauroczonahaftami.blogspot.com/
realizacja marzen  http://realizacjamarzen1.blogspot.com/
anielina  http://anielina.blogspot.com/

 Między jednym postem a drugim pojawiły się u mnie nowe obserwatorki: kgosia, Katarzyna, Świdrygałki i t-renia. :-) Witam was jak zwykle bardzo serdecznie, dziękuję, że dołączyłyście do mojej listy i mam nadzieję, że będziecie często do mnie zaglądać. Pozostałym dziewczynom jak zwykle dziękuję za komentarze, które sprawiają, że mam nadal ochotę tworzyć ten blog. Cieszę się, że spodobały wam się Kubuś i owieczka. Całuski!

15 komentarzy:

 1. Gratuluję wyróżnienia.To bardzo miłe uczucie:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję wyróżnienia! w pełni zasłużone

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana gratuluje wyroznien i dziekuje za wyroznienie mojego bloga...jest mi bardzo milo i czuje sie zaszczycona..

  OdpowiedzUsuń
 4. oh jak mi miło że mnie wyróżniłaś do końca nie znam się na regulaminie więc w sprawach wątpliwości nie pomogę Wyróżnienie dla Ciebie było jak najbardziej zasłużone:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, obie zasłużyłyście - i nie kadzę tu, tylko prawdę mówię. A co do regulaminu, nikt się nie czepia, więc zostawiamy jak jest. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Promyś gratulacje ;)
  Ja również żałuję, że nie było okazji, ale... co się odwlecze... :) I miło słyszeć że moje kulinarne eksperymenty o choć troszkę smakowały :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyróżnień!
  Dziękuję, że doceniłaś mój blog i to, co robię! Cieszę się ogromnie :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Promyczku - w pełni zasłużyłaś!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Widziałam Promyczku i dziękuję, choć nie wiem co mam z tym dalej zrobić... :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za odwiedziny i dołączenie do grona obserwatorów. Bardzo sympatyczny blog :). Do tego jak się okazuje mamy sporo wspólnych zainteresowań. Oprócz haftu oczywiście. Lubię Queen, lubię (baaardzo) koty i książki (a z tych "Mistrza i Małgorzatę" i Jane Austin również). Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu i nowych haftach :).

  OdpowiedzUsuń
 11. O rany ściewy! Jak mogłam to ominąć? Wyróżniłaś mnie a ja co?Nie dostrzegłam tego wczesniej. Dziekuje Ci bardzo :) Jest mi bardzo miło. Oczywiscie ze moge ci udostepnic wzorek w całosci jesli chcesz tylko napisz mi meila ;) Ale niespodzianka! :*

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się ogromnie, że mnie odwiedzacie. Dziękuję za każdy miły komentarz.